Możliwość projektowanie kuchni w programie IKEA.

Możliwość projektowanie kuchni w programie IKEA.

 

 

Ostatnio miałam możliwość projektowania kuchni we wspaniałym programie sklepu IKEA, który służy do aranżacji i projektowania funkcjonalnej kuchni – Wspaniałym, bo na prawdę program okazał się prawie doskonały.Możliwość projektowanie kuchni w programie IKEA.

Do projektowania kuchni nie potrzebujemy złożonych programów do aranżacji wnętrz, wystarczy program IKEA, który możemy znaleźć na stronie sklepu.

Jest wiele opcji, które pomogą Wam maksymalnie wykorzystać każdy zagospodarowany centymetr, bez zbędnego liczenia. Na wstępie możemy zbudować kształt naszej kuchni i uwzględnić wszystkie elementy takie jak okna, drzwi, gniazdka czy wtyczki, które są ważnym składnikiem w projektowaniu. Program sam zakłada ile potrzebujemy odsunięcia od ściany czy jak zaprojektować narożną szafkę. Sama konfiguracja mebli jest łatwa i czytelna. Istnieje wiele możliwości ułatwiających projektowanie .Wybierając szafkę np. pod zabudowę kuchenki lub na sztućce, sami konfigurujemy mebel, czy ma być otwierany, rozsuwany, z półkami czy szufladami. Wybieramy fronty, uchwyty, cokoły a nawet sprzęt AGD, który jest dostępny w sklepie IKEA.

Przy zapisie naszego projektu dostajemy pełną wycenę mebli i sprzętu, oraz całą dokumentację związaną z rzutem i widokami. Idealny program, aby stworzyć kuchnie marzeń w zaciszu domowym. Nasz projekt można zapisać w programie IKEA, dzięki temu wystarczy udać się na najbliższego sklepu IKEA i zrealizować nasze zapisane zamówienie. Wszystko jest proste i przyjemne ( oczywiście nie uwzględniając kolejek jakie mogą nas spotkać w sklepie 🙂 )

Sam program jest dość prosty i każdy może się swobodnie w nim poruszać. Istnieją jednak pewne minusy, które ograniczają poruszanie się w programie w szybki sposób. Ponieważ, aplikacja jest internetowa, czasami potrafi się zacinać, lub po prostu nie odczytywać danego elementu. Często też podczas zapisu występują lekkie przesunięcia, które wiążą się z kolejnymi zmianami w rzucie. Mimo tego aplikacja jest funkcjonalna i przyjemna. Polecam każdemu, kto chciałby spróbować wczuć się w projektanta lub zagospodarować swoją kuchnie w swój indywidualny sposób.

 

 

 

Dodaj komentarz